СКАРИ

СКАРИ
Show:
Sort By:

СКАРА НА ЖАР НА ПОСТОЉЕ 49cm 99524 ЈАТО

- Изработка: метал- Димензии: 70cm x 70xm x 152cm- Дијаметар на огништето: 52cm- Дијаметар на решетк..

СКАРА НА ЖАР ПИКНИК 44x28.5cm 10200 АКТИВА

КВАЛИТЕТ - Нашата скара ACTIVA KLAPP е мобилна, стабилна и лесна за поставување. Сите делови може да..

СКАРА НА ЖАР 50cm ЈОХАНЕСБУРГ 10550 АКТИВА

КВАЛИТЕТ - Актива скара на јаглен изработена од цврст челик со хромирана решетка за скара.СКАРИ - Ис..

СКАРА НА ЖАР СО КАПАК 44cm МОНТЕНЕГРО 11000 АКТИВА

- Обложена огнена тава и капак- Хромирана решетка за готвење-  Решетка за јаглен и хромиран одд..

СКАРА НА ЖАР СО КАПАК 2x21x31cm АНГУЛАР СМАРТ 11247 АКТИВА

- Обложен послужавник со јаглен, прилагодлив во висина- 2 хромирани решетки за готвење- Површина за ..

СКАРА НА ГАС СО КАПАК 8KW 48x38cm КАБРИО 12200Р АКТИВА

КВАЛИТЕТ - Плинската скара Activa работи со три горилници, секој со 2,7 kW - вкупно 8,1 kW кои может..

СКАРА НА ГАС СО КАПАК 1+1 8KW 48x37cm 11993АХ АКТИВА

Моќност: 1 пламеник (5,5 Kw) + 1 страничен пламеник (2,5 Kw)Бесконечно прилагодлив горилник од нерѓо..

СКАРА НА ГАС СО КАПАК 9.6KW 54x40cm АЛАБАМА 12230 АКТИВА

КВАЛИТЕТ - Плинската скара Activa работи со три горилници, секој со 2,8 kW  - вкупно 9,6 k..

СКАРА НА ГАС СО КАПАК 4+1 12.8KW 2x32x40cm ДАКОТА 12241 АКТИВА

Количка за скара на гас ACTIVA ДАКОТА, печењето на скара со гас заштедува време,4 горилници од не'рѓ..

СКАРА НА ГАС СО КАПАК 6+1 19.2KW 74x40cm ФЛОРИДА 12261 АКТИВА

КВАЛИТЕТ - Плинската скара Activa работи со шест горилници и страничен пламеник, секој со 3,2 kW - в..

СКАРА НА ГАС 9.6KW 50x37cm ДЕТРОИТ 12613 АКТИВА

Издржлива и цврста конструкцијаКапак за скара со двојна изолација Пламеници од не'рѓосувачки че..

СКАРА НА ГАС СО КАПАК 3+1 11.2KW 53x40cm РОДОС 12131 АКТИВА

КВАЛИТЕТ - Плинската скара Activa работи со три горилници, секој со 2,8 kW и страничен горилник со 2..

СКАРА НА ЖАР ПРЕНОСЛИВА 33x35.5cm 99483 ЈАТО

Површина на скарата: 33 x 35,5 cmДимензии на скарата (со расклопени ногарки): 41 x 36,5 x 31 cm;Диме..

СКАРА НА ЖАР ГОЛЕМА СО КАПАК 71x34,5cm 99586 ЈАТО

Површина на скарата: 71 x 34,5 cmцврста челична конструкцијаОбложен сад за огништеОбложена решетка с..