Метални скали за домаќинство

Метални скали за домаќинство
Show:
Sort By:

СКАЛА МЕТАЛНА СО 3 ГУМИРАНИ ГАЗИШТА ЦРВЕНА ЛФД126ТА1

Тежина 7.06 kgШирочина 47 cmВисина 117.5 cmВисина на платформа 48cmМатеријал: ЖелезоБрој на газишта ..

2,850 ден.

СКАЛА МЕТАЛНА СО 4 ГУМИРАНИ ГАЗИШТА ЦРВЕНА ЛФД152ТА1

Тежина 8.70 kgШирочина 47 cmВисина 273 cmВисина на платформа 93cmМатеријал: ЖелезоБрој на газишта 4Н..

3,390 ден.

СКАЛА МЕТАЛНА ХБ4920-А

Метална скалаБрој на газишта: 3Висини на скала: 0.97мРаботна висини: 2.97мШифра на производител: HB4..

2,990 ден.