Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

БРУСНА ТРАКА 150мм*2000мм, ЦИРКОНСКИ КОРУНД З Г.80 586501 ПФЕРД 45009908

569,00 ден

На залиха

ДОЛГИ БРУСНИ ТРАКИ (програм 204)
Изведба: Цирконски Корунд З Брусно средство: Цирконски Корунд З
Гранулација: 24-36-40-60-80-120
Намена: За максимално отстранување на материјал. Погодни за обработка на челик, инокс, нежелезни метали, и леано железо со ламелен графит

Големина на зрно: 80

Димензии: 150*2000мм

Шифра: 586501

Каталог страна: 204/43

БРУСНА ТРАКА 150мм*2000мм, ЦИРКОНСКИ КОРУНД З Г.80 586501 ПФЕРД 45009908
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе