Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

БРУСНА ТРАКА 75мм*2000мм, КЕРАМИЧКО ЗРНО ЦО Г.60 950739 ПФЕРД 45005724

479,00 ден

Нема на залиха

ДОЛГИ БРУСНИ ТРАКИ (програм 204)
Изведба: Керамичко зрно CO Брусно средство: Керамичко зрно CO
Гранулација: 24-36-40-50-60-80-120
Намена: Ќерамичкото зрно е посебно изработено за обработка на тврди материјали и слоеви

Големина на зрно: 60

Димензија: 75*2000мм

Шифра: 950739

Каталог страна: 204/44

БРУСНА ТРАКА 75мм*2000мм, КЕРАМИЧКО ЗРНО ЦО Г.60 950739 ПФЕРД 45005724
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе