Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ВАЉАК АКРИЛЕН 11ММ ВЛАКНО БЕЛО/СИН 25цмХ48мм БАУКИТ 11-934825-72

155,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:305326

Акрилен ваљак дизајниран за внатрешно и надворешно аплицираање.
Ширина: 25цм
Должина на влакно: 11мм

ВАЉАК АКРИЛЕН 11ММ ВЛАКНО БЕЛО/СИН 25цмХ48мм БАУКИТ 11-934825-72
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе