Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ВАЉАК СО ВИСОКА ГУСТИНА АКРИЛНО ВЛАКНО 18ММ РЦБ40910180 БАУКИТ

159,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:305261

Акрилен ваљак со висока густина. Погоден за внатрешно и надворешно аплицирање.
Ширина: 25цм
Должина на влакно: 18мм

ВАЉАК СО ВИСОКА ГУСТИНА АКРИЛНО ВЛАКНО 18ММ РЦБ40910180 БАУКИТ
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе