Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ВАЉАК 10цм МИКРОФИБЕР 9мм ЗЕЛЕНИ ТОЧКИ 10-901510-72

32,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:305383

Ваљак изработен од микрофибер дизајниран за перфектен финиш со многу мали траги од текстурата. Идеален за мали бојадисувања или финиш.
Ширина: 10цм
Должина на влакно: 9мм

ВАЉАК 10цм МИКРОФИБЕР 9мм ЗЕЛЕНИ ТОЧКИ 10-901510-72
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе