Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ВАЉАК 25цм ПОЛИАКРИЛ 18мм ЦРВЕНО/СИВ 11-664825-3

289,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:305377

Акрилен ваљак дизајниран да задржува повеќе боја за побрза и поефикасна работа. Погоден за полу мазни и рапави површини.
Ширина: 25цм
Должина на влакно: 18мм

ВАЉАК 25цм ПОЛИАКРИЛ 18мм ЦРВЕНО/СИВ 11-664825-3
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе