Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ВАЉАК 25цм ПОЛИАМИД 18мм ДВЕ ЗЕЛЕНИ ЛИНИИ 12-464825-3

329,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:305378

Ваљак изработен од мек полиамид. Најдобри перформанси при надворешно аплицирање.
Ширина: 25цм
Должина на влакно: 18мм

ВАЉАК 25цм ПОЛИАМИД  18мм ДВЕ ЗЕЛЕНИ ЛИНИИ 12-464825-3
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе