Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ДИЈАМ. ЗА СЕЧЕЊЕ ПЛОЧКИ Ф115-1.6 ДГ 115х1.6 ФЛ ПСФ 800973 ПФЕРД 68000011

715,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304512

ДИСКОВИ ДИЈАМАНТСКИ ЗА СЕЧЕЊЕ (програм 206)
Изведба: Линија универзална PS-FORTE
Брусно средство: Дијамант D

Материјал за обработка: Подни и ѕидни плочки

Димензија: 1151.622.23

Шифра: 800973

Каталог страна: 206/66

ДИСК ДИЈАМ. ЗА СЕЧЕЊЕ ПЛОЧКИ Ф115-1.6 ДГ 115х1.6 ФЛ ПСФ 800973 ПФЕРД 68000011
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе