Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ИНОКС Ф178-7.2 Е 178-7 А30 М ПСФ-ИНОКС 470572 / 62017631 ПФЕРД

249,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304609

ДИСКОВИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206) Изведба: Линија универзална PS-FORTE
Брусно средство: Корунд А (произведено без додатоци на адитиви кои содржат железо, хлор и сулфур) Цврстина: М (мек)
Материјал за обработка: INOX Намена: Брусење на површини, обработка на споеви од заварување, обработка на рабови, отстранување на остатоци на површините на материјалот и брусење на фуги

Димензии: 1787.222.23

Каталог страна: 206/11

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ИНОКС Ф178-7.2 Е 178-7 А30 М ПСФ-ИНОКС 470572 / 62017631 ПФЕРД
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе