Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ КОМБИКЛИК ФИБЕР Ф125 Г.36 ЦЦ-ФС 125 ЦО 722169 ПФЕРД 64192103

209,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304553

COMBICLICK – ФИБЕР ДИСКОВИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 204)
Изведба: Ќерамичко зрно CO Брусно средство: Ќерамичко зрно CO
Гранулација: 24-36-50-60-80-120
Материјал за обработка: Челик
Намена: За агресивно брусење. Ќерамичкото зрно е посебно наменето за обработка на тврди материјали и слоеви.

Големина на зрно: 36

Димензии: 125мм

Шифра: 722169

Каталог страна: 204/10

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ КОМБИКЛИК ФИБЕР Ф125 Г.36 ЦЦ-ФС 125 ЦО 722169 ПФЕРД 64192103
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе