Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ КОМБИКЛИК ФИБЕР Ф125 Г.80 ЦЦ-ФС 125 З 722688 ПФЕРД 64290108

119,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304552

COMBICLICK – ФИБЕР ДИСКОВИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 204)
Изведба: Корунд A-COOL Брусно средство: Корунд A-COOL
Гранулација: 50-60-80-120-150-180-220
Материјал за обработка: INOX
Намена: За универзални задачи за брусење

Големина на зрно: 80

Димензии: 125мм

Шифра: 722688

Каталог страна: 204/10

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ КОМБИКЛИК ФИБЕР Ф125 Г.80 ЦЦ-ФС 125 З 722688 ПФЕРД 64290108
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе