Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ КОМБИКЛИК 125ММ ЧЕЛИК 835883 ПФЕРД 64183125

209,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304557

CC-GRIND – ДИСКОВИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206)

Изведба: STEEL

Димензии: 125мм

Шифра: 835883

Каталог страна: 206/23

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ КОМБИКЛИК 125ММ ЧЕЛИК 835883 ПФЕРД 64183125
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе