Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф115 Г.120 ПФЦ 115 З 120 СГ 934258 ПФЕРД 67789116

199,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304482

POLIFAN – ДИСКОВИ ЛЕПЕЗАСТИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206) Изведба: SG ZIRKON
Брусно средство: Цирконски корунд Z
Димензија: 1151722.23
Гранулација: 120
Материјал за обработка: Челик, INOX
Намена: Обработка на споеви од заварување, оборување на ивици, брусење на површината на челик

Шифра: 934258

Каталог страна: 206/35

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф115 Г.120 ПФЦ 115 З 120 СГ 934258 ПФЕРД 67789116
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе