Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф115 Г.40 ПФФ 115 З 40 СГ-КОМПАКТ 167618 ПФЕРД 6768411

189,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304563

POLIFAN – ДИСКОВИ ЛЕПЕЗАСТИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206)
Изведба: SG ZIRKON Брусно средство: Цирконски корунд Z
Гранулација: 40, 60, 80, 120 РАМНА ИЗВЕДБА PFF
Материјал за обработка: Челик, INOX
Намена: Обработка на споеви од заварување, оборување на ивици, отстранување на остатоци материјал, брусење на површината на челик

Големина на зрно: 40

Димензии: 1151822.23

Шифра: 167618

Каталог страна: 206/35

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф115 Г.40 ПФФ 115 З 40 СГ-КОМПАКТ 167618 ПФЕРД 6768411
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе