Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф115 Г.60 ПФЦ 115 З 60 СГ-ПОВЕР 167953 ПФЕРД 67786115

199,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304538

Изведба: SG ZIRKON-COMPACT Брусно средство: Цирконски корунд Z
Димензија: 1151722.23
Гранулација: 60
Материјал за обработка: Челик, INOX
Намена: Обработка на споеви од заварување, оборување на ивици, отстранување на остатоци материјал, брусење на површината на челик

Шифра: 167953

Каталог страна: NEW

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф115 Г.60 ПФЦ 115 З 60 СГ-ПОВЕР 167953 ПФЕРД 67786115
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе