Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф125 Г.40 ПФЦ 125 З 40 СГ-ПОВЕР 167939 ПФЕРД 67784125

199,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304539

Изведба: SG ZIRKON-COMPACT Брусно средство: Цирконски корунд Z
Димензија: 1252022.23
Гранулација: 40
Материјал за обработка: Челик, INOX
Намена: Обработка на споеви од заварување, оборување на ивици, отстранување на остатоци материјал, брусење на површината на челик

Шифра: 167939

Каталог страна: NEW

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф125 Г.40 ПФЦ 125 З 40 СГ-ПОВЕР 167939 ПФЕРД 67784125
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе