Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф125 Г.60 ПФЦ 125 З 60 ПСФ 444078 ПФЕРД 67766125

205,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304488

POLIFAN – ДИСКОВИ ЛЕПЕЗАСТИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206) Изведба: PSF ZIRKON
Универзална линија PSF Брусно средство: Цирконски корунд Z
Димензија: 1251422.23
Гранулација: 60
Материјал за обработка: Челик, INOX
Намена: Обработка на споеви од заварување, брусење на површини

Шифра: 444078

Каталог страна: 206/33

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЛЕПЕЗАСТ Ф125 Г.60 ПФЦ 125 З 60 ПСФ 444078 ПФЕРД 67766125
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе