Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЦЦ-ГРИНД 125ММ ИНОКС 835906 ПФЕРД 64184125

209,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304558

CC-GRIND – ДИСКОВИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206)

Изведба: INOX

Димензии: 125мм

Шифра: 835906

Каталог страна: 206/23

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЦЦ-ГРИНД 125ММ ИНОКС 835906 ПФЕРД 64184125
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе