Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЧЕЛИК Ф115-7.2 Е 115-7 А30 П ПСФ 470510 ПФЕРД 62011634

135,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304508

ДИСКОВИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206)
Изведба: Линија универзална PS-FORTE
Брусно средство: Корунд А Цврстина: P (средно-тврд)

Материјал за обработка: Челик, лиенео железо

Димензија: 1157.222.23

Намена: Брусење на површини, обработка на споеви од заварување, брусење на жлебни споеви, обработка на рабови, отстранување на остатоци на површините на материјалот

Шифра: 470510

Каталог страна: 206/10

ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЧЕЛИК Ф115-7.2 Е 115-7 А30 П ПСФ 470510 ПФЕРД 62011634
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе