Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ АЛУМИНИУМ Ф125-1.0 ЕХТ 125-1.0 А60 Н СГ-АЛУ 804995 ПФЕРД 61341115

159,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304495

ДИСКОВИ ЗА СЕЧЕЊЕ (програм 206) Изведба: Линија performanse SG-ELASTIC
Брусно средство: Корунд А (не содржи адитиви кои оставаат несакани остатоци на материјалот. Тоа овозможува директно заварување на површината)
Цврстина: N

Материјал за обработка: Отпорен и тврд алуминиум, нежелезни метали

Димензија: 1251.022.23

Намена: Сечење на лим, профили и полн материјал

Шифра: 804995

Каталог страна: 206/54

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ АЛУМИНИУМ Ф125-1.0 ЕХТ 125-1.0 А60 Н СГ-АЛУ 804995 ПФЕРД 61341115
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе