Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ИНОКС Ф115-1.0 ЕХТ 115-1.0 А60 Р СГ-ИНОКС 499702 ПФЕРД 61340412

95,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304491

ДИСКОВИ ЗА СЕЧЕЊЕ (програм 206) Изведба: Линија performanse SG-ELASTIC
Брусно средство: Корунд А (произведено без додатоци на адитиви кои содржат железо, хлор и сулфур) Цврстина: R (Inox)

Материјал за обработка: INOX

Димензија: 1151.022.23

Намена: Сечење на лим, профили и полн материјал
Препораки: За брзо и лесно сечење, со минимален отпаден материјал, користете дискови со широчина 1.9/1.6/1.0мм. За универзални задачи широчина на диск 2.4мм

Шифра: 499702

Каталог страна: 206/52

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ИНОКС Ф115-1.0 ЕХТ 115-1.0 А60 Р СГ-ИНОКС 499702 ПФЕРД 61340412
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе