Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ИНОКС Ф350х2.8х25.4 А36 К СГ-ЦХОП-ИНОКС 639634 ПФЕРД 66323572

559,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304517

ДИСКОВИ ЗА СТАЦИОНАРНО СЕЧЕЊЕ (програм 207)
Изведба: Линија performanse SG-ELASTIC, CHOPSAW
Брусно средство: Корунд А (без додадоци на адитиви кои содржат железо, хлор и сулфур)
Цврстина: K (со ткаенина во средината)

Материјал за обработка: INOX

Димензија: 3502.825.4

Намена: Сечење на полн материјал, профили цевки
Препораки: Одлични резултати на сечење на машини со јачина до 3KW
Максимална работна брзина 80m/s, рамна изведба Т (облик 41)

Шифра: 639634

Каталог страна: 207/7

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ИНОКС Ф350х2.8х25.4 А36 К СГ-ЦХОП-ИНОКС 639634 ПФЕРД 66323572
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе