Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ И БРУСЕЊЕ ИНОКС Ф125-2.8 Е 125-2.8 А46 П ПСФ-ИНОКС-ДУО 754504

119,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304582

ДИСКОВИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206) Изведба: Линија универзална PS-FORTE DUODISC (комбиниран за сечење и брусење)
Брусно средство: Корунд А (произведено без додатоци на адитиви кои содржат железо, хлор и сулфур) Цврстина: P (средно-тврд)
Материјал за обработка: INOX Намена: Сечење, лесно брусење на површини, лесно отстранување на остатоци од материјал, обработка на рабови, отстранување на точки од заварување

Димензии: 1252.822.23

Шифра: 754504

Каталог страна: 206/12

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ И БРУСЕЊЕ ИНОКС Ф125-2.8 Е 125-2.8 А46 П ПСФ-ИНОКС-ДУО 754504
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе