Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ЧЕЛИК Ф230-1.9 ЕХТ 230-1.9 А46 П ПСФ 581339 ПФЕРД 61728231

140,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304505

ДИСКОВИ ЗА СЕЧЕЊЕ (програм 206)
Изведба: Линија универзална PS-FORTE
Брусно средство: Корунд А Цврстина: P

Материјал за обработка: Челик

Димензија: 2301.922.23

Намена: Сечење на лим, профили и полн материјал
Препораки: За брзо и лесно сечење, со минимален отпаден материјал, користете дискови со широчина 1.9/1.6/1.0мм. За универзални задачи широчина на диск 2.4мм

Шифра: 581339

Каталог страна: 206/48

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ЧЕЛИК Ф230-1.9 ЕХТ 230-1.9 А46 П ПСФ 581339 ПФЕРД 61728231
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе