Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ЧЕЛИК Ф300х3.0х32.0 А30 Л СГ-ЦХОП-ХД 639580 ПФЕРД 66323081

499,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304519

ДИСКОВИ ЗА СТАЦИОНАРНО СЕЧЕЊЕ (програм 207)
Изведба: Линија performanse SG-ELASTIC, CHOPSAW-HD
Брусно средство: Корунд А
Цврстина: L и O (со две надворешни ткаенини)

Материјал за обработка: INOX

Димензија: 3003.032.0

Намена: Сечење на полн материјал, профили цевки
Препораки: За сечење кое бара голема стабилност
Максимална работна брзина 80m/s, рамна изведба Т (облик 41)

Шифра: 639580

Каталог страна: 207/8

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ЧЕЛИК Ф300х3.0х32.0 А30 Л СГ-ЦХОП-ХД 639580 ПФЕРД 66323081
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе