Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИСТАНЦЕРИ ЗА ПЛОЧКИ Т 2ММ 28*16*2.8 СЕТ 200ПАР. РАИ 132Т200

105,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:301433

Дистанцери за плочки 1/200
Димензија: 2мм T
Шифра: RAI 132T200

ДИСТАНЦЕРИ ЗА ПЛОЧКИ Т 2ММ 28*16*2.8 СЕТ 200ПАР. РАИ 132Т200
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе