Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДИЈАМАНТСКИ ЗАКРИВЕНИ ТУРПИИ СЕТ 5 КОМ. ДФ 1624 355381 ПФЕРД 15816242

7.999,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304593

ДИЈАМАНТСКИ ЗАКРИВЕНИ ТУРПИИ (програм 205)

Дијамантските закривени турпии се користат за обработка на
тешко пристапни места и комплексни геометрии.
Должината на превлаката од двете страни е 25мм

Големина на зрно: D 126

Содржина: DF16, DF18, DF20, DF22, DF24

Шифра: 355381

Каталог страна: 205/15

ДИЈАМАНТСКИ ЗАКРИВЕНИ ТУРПИИ СЕТ 5 КОМ. ДФ 1624 355381 ПФЕРД 15816242
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе