Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ДРЖАЧ ЗА ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЦЦ-ГРИНД СИН 115/125 М14 835869 ПФЕРД 64199002

1.990,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304556

CC-GRIND – ДРЖАЧ ЗА ДИСКОВИ ЗА БРУСЕЊЕ (програм 206)
Изведба: STEEL/INOX

Изведба INOX = сина (тврда)

Димензии: 115/125мм

Навој: М14

Шифра: 835869

Каталог страна: 206/23

ДРЖАЧ ЗА ДИСК ЗА БРУСЕЊЕ ЦЦ-ГРИНД СИН 115/125 М14 835869 ПФЕРД 64199002
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе