Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

МАШИНА ЗА ПЛОЧКИ НА ВЛЕЧЕЊЕ 67ЦМ SERIE 3 СИГМА 3Б4

21.690,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:301472

Машина за сечење плочки
Начина на сечење со рачката: Влечење
Ефективно поле на сечење: 67цм
Максимална димензија на плочка во дијагонала: 45*45цм
Дебелина на плочка до:20мм
Тежина на машината:10кг

МАШИНА ЗА ПЛОЧКИ НА ВЛЕЧЕЊЕ 67ЦМ SERIE 3 СИГМА 3Б4
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе