Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

МАШИНА РАЧНА ЗА СЕЧЕЊЕ ПЛОЧКИ НА ТУРКАЊЕ 63*63ЦМ РАИ 254РАИ63 С

26.900,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:301443

Машина за сечење плочки
Димензија: 63*63цм
Шифра: 254RAI63S

МАШИНА РАЧНА ЗА СЕЧЕЊЕ ПЛОЧКИ НА ТУРКАЊЕ 63*63ЦМ РАИ 254РАИ63 С
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе