Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

МЕШАЛКА ЗА ЛЕПАК ЗА ПЛОЧКИ СО КОФА 45Л 230В ИПЕРБЕТ 110 РАИМОНДИ

33.900,00 ден

На залиха

Мешалка за лепак за плочки
Капацитет: 45л
Шифра: RAI 110 IPERBET

МЕШАЛКА ЗА ЛЕПАК ЗА ПЛОЧКИ СО КОФА 45Л 230В ИПЕРБЕТ 110 РАИМОНДИ
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе