Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ПАСТА ЗА ПОЛИРАЊЕ РОЗЕВА (ПОЛИТУРА ВИСОК СЈАЈ) 1150ГР. 294598 ПФЕРД 44250004

629,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304567

БРУСНИ ПАСТИ И ПАСТИ ЗА ПОЛИРАЊЕ (програм 204)

Изведба: Политура висок сјај

Боја: Розева (сите метали)

Шифра: 294598

Каталог страна: 204/120

ПАСТА ЗА ПОЛИРАЊЕ РОЗЕВА (ПОЛИТУРА ВИСОК СЈАЈ) 1150ГР.  294598 ПФЕРД 44250004
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе