Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ПАСТА ЗА ПОЛИРАЊЕ СИВА (ПРЕТХОДНА ПОЛИТУРА) 1300ГР. 294574 ПФЕРД 44250002

449,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304566

БРУСНИ ПАСТИ И ПАСТИ ЗА ПОЛИРАЊЕ (програм 204)

Изведба: Претходна политура

Боја: Сива(Алум.+Месинг)

Шифра: 294574

Каталог страна: 204/120

ПАСТА ЗА ПОЛИРАЊЕ СИВА (ПРЕТХОДНА ПОЛИТУРА) 1300ГР. 294574 ПФЕРД 44250002
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе