Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ПЛАТНЕНО ТРКАЛО ЗА ПОЛИРАЊЕ ТХ 200ММ 294253 ПФЕРД 44272004

869,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304564

ПЛАТНЕНИ ТРКАЛА ЗА ПОЛИРАЊЕ (програм 204)
Изведба:
ST (сисал платно) = груба предполитура
TH (тврдо платно) = предполитура
TW (меко платно) = политура до висок сјај
FL (фланел) = политура до висок сјај / постигнување сјај

Изведба: ТН

Димензија: 200мм

Шифра: 294253

Каталог страна: 204/117

ПЛАТНЕНО ТРКАЛО ЗА ПОЛИРАЊЕ ТХ 200ММ 294253 ПФЕРД 44272004
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе