Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

РАКАВИЦИ “UNI FIT COMFORT” ГОЛ. 10 703433 ГЕБОЛ

329,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:310303

Ракавици работнички изработени од високо квалитетна кожа на дланката и растеглив "Spandex" на другата страна. "Velcro" лепенка на зглобот придонесува за иделно приспособување и удобност при работата.

РАКАВИЦИ “UNI FIT COMFORT” ГОЛ. 10 703433 ГЕБОЛ
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе