Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ИВИЦИ СПУШТЕН КОНУСЕН ОБЛИК КСК ЕДГЕ 1603/6 45 16*3*6 952436

7.290,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304607

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ОБРАБОТКА НА ИВИЦИ – СПУШТЕН КОНУСЕН ОБЛИК KSK EDGE (програм 202)

Изведба: KSK EDGE 45

Рото глодало со спуштен конусен облик, за правење на
прецизно дефинирани ивици од 45

Димензии Ф глодало/должина: 16*3

Каталог страна: 202/59

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ИВИЦИ СПУШТЕН КОНУСЕН ОБЛИК КСК ЕДГЕ 1603/6 45 16*3*6 952436
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе