Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ИНОКС ЗАОБ. КОНУСЕН СО КРУЖЕН ВРВ КЕЛ 1020/6 10*20*6 952399

2.390,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304578

РОТО ГЛОДАЛО – ЗАОБЛЕНО КОНУСЕН ОБЛИК СО КРУЖЕН ВРВ KEL (програм 202)

Изведба: INOX

Заоблено конусно рото глодало со кружен врв по DIN 8032

Димензија дршка: 6мм

Шифра: 952399

Каталог страна: 202/31

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ИНОКС ЗАОБ. КОНУСЕН СО КРУЖЕН ВРВ КЕЛ 1020/6 10*20*6 952399
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе