Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ИНОКС ОБЛИК ЗАШИЛЕН ЛАК СПГ 1020/6 10*20*6 952337 ПФЕРД 21122682

2.490,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304576

РОТО ГЛОДАЛО – ОБЛИК ЗАШИЛЕН ЛАК SPG (програм 202)

Изведба: INOX

Зашилено лаковидно рото глодало по DIN 8032

Димензија дршка: 6мм

Шифра: 952337

Каталог страна: 202/30

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ИНОКС ОБЛИК ЗАШИЛЕН ЛАК СПГ 1020/6 10*20*6 952337 ПФЕРД 21122682
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе