Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ИНОКС ОБЛИК ЦИЛИНДАР ЗЅА 1020/6 10*20*6 952252 ПФЕРД 21102182

2.190,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304559

РОТО ГЛОДАЛО – ЦИЛИНДРИЧЕН ОБЛИК ZYA (програм 202)

Изведба: INOX

Цилиндрично рото глодало по DIN 8032

Димензија дршка: 6мм

Шифра: 952252

Каталог страна: 202/28

РОТО ГЛОДАЛО ЗА ИНОКС ОБЛИК ЦИЛИНДАР ЗЅА 1020/6 10*20*6 952252 ПФЕРД 21102182
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе