Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМИНИУМСКА 2*4 ТРЕППО 126047 КРАУСЕ

5.790,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:202204

Алуминиумска скала
Број на газишта: 2*4
Висини на скала: 0.85м
Работна висини: 2.85м
Шифра на производител: 126047
Класа: MONTO (ПРОФИ)
Гаранција: 5 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

СКАЛА АЛУМИНИУМСКА 2*4 ТРЕППО 126047 КРАУСЕ
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе