Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМИН. ДВОДЕЛНА 2*12 ДУБИЛО 120588

14.990,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:202035

Алуминиумска дводелна скала
Број на газишта: 2*12
Висини на скала: 3.55/3.40/6.05м
Работни висини: 4.50/4.70/6.70м
Шифра на производител: 120588/129505
Класа: DUBILO (ПРОФИ)
Гаранција: 5 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

СКАЛА АЛУМИН. ДВОДЕЛНА 2*12 ДУБИЛО 120588
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе