Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМИН. ЕДНОДЕЛНА 8 ЦОРДА 010087

3.490,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:202009

Алуминиумска едноделна скала
Број на газишта: 8
Висина на скала: 2.25м
Работна висина: 3.50м
Шифра на производител: 010087
Класа: CORDA (Хоби)
Гаранција: 2 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN131

СКАЛА АЛУМИН. ЕДНОДЕЛНА 8 ЦОРДА 010087
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе