Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМИН. ТРОДЕЛНА СТАБИЛО 3*12 123350/133700

29.990,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:202020

Алуминиумска троделна скала
Број на газишта: 3*12
Висини на скала: 3.35/5.80/8.60м
Работни висини: 4.65/6.55/9.30м
Шифра на производител: 123350/133700
Класа: STABILO (ПРОФИ ПЛУС)
Гаранција: 8 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

СКАЛА АЛУМИН. ТРОДЕЛНА СТАБИЛО 3*12 123350/133700
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе