Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМИН. ТРОДЕЛНА 3*8 СТАБИЛО 123923

17.990,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:202163

Алуминиумска троделна скала
Број на газишта: 3*8
Висини на скала: 2.30/3.65/5.25м
Работни висини: 3.60/4.40/6.05м
Шифра на производител: 123923
Класа: STABILO (ПРОФИ ПЛУС)
Гаранција: 8 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131
*Скалата поседува функција за работа на нерамен терен

СКАЛА АЛУМИН. ТРОДЕЛНА 3*8 СТАБИЛО 123923
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе