Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМ. ДВОДЕЛНА 2*11 ЦОРДА 030221

10.890,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:202011

Алуминиумска дводелна скала
Број на газишта: 2*11
Висини на скала: 3.10/2.95/5.30м
Работни висини: 4.05/4.30/6.20м
Шифра на производител: 010223/030221
Класа: CORDA (ХОБИ)
Гаранција: 2 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

СКАЛА АЛУМ. ДВОДЕЛНА 2*11 ЦОРДА 030221
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе