Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМ. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЗГЛОБНА 2*3 + 2*6 СТАБИЛО 123558

11.590,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:202075

Алуминиумска мултифункционална скала
Број на газишта: 23 + 26
Висини на скала: 0.95/1.75/2.85/4.65м
Работни висини: 2.50/2.80/3.30/3.60/5.75м
Шифра на производител: 123558
Класа: STABILO (ПРОФИ ПЛУС)
Гаранција: 8 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

СКАЛА АЛУМ. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЗГЛОБНА 2*3 + 2*6 СТАБИЛО 123558
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе