Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМ. САФЕТУ 6+1 126351 НОВ МОДЕЛ

5.490,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:202166

Алуминиумска скала
Број на газишта: 6+1
Висини на скала: 1.50м
Работна висини: 3.50м
Шифра на производител: 126351
Класа: SAFETY MONTO (ПРОФИ)
Гаранција: 5 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

СКАЛА АЛУМ. САФЕТУ 6+1 126351 НОВ МОДЕЛ
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе