Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМ. ТРИМАТИК 2*6 121325 / 129901 КРАУСЕ

11.900,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:202036

Алуминиумска мултифункционална скала
Број на газишта: 2*6
Висини на скала: 1.75/3.60м
Работни висини: 3.30/4.70м
Шифра на производител: 121325 / 129901
Класа: MONTO (ПРОФИ)
Гаранција: 5 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

СКАЛА АЛУМ. ТРИМАТИК 2*6 121325 / 129901 КРАУСЕ
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе